אודותינו

UNFO MED בע"מ, היא חברה המתמחה בתחום האורטופדי, החברה נוסדה על ידי דר' דאיזדה איזק, MD – מומחה בתחום הכירורגיה האורטופדית, בעל למעלה מ-35 שנות ניסיון. UNFO MED היא היצרנית של המערכת האורטופדית האוניברסאלית המהפכנית לכף רגל של יילודים, המבוססת על מומחיותו של דר' דאיזדה בתחום ניתוחי ילדים. דר' דאיזדה פיתח את הטיפול לסטייה פנימה של עצם המסרק (מטטרסוס אדוקטוס MTA) וקלאב פוט ביילודים, ועתה הוא מקדם את הטיפול המהפכני הזה. מערכת ה- UNFO MED קיבלה לאחרונה סטטוס של פטנט מאושר בארצות הברית (פטנט US מס' 8,083,703)ופטנט מאושר בסין , כמו כן ישנה  הערכה תלויה לפטנט באירופה, ברזיל,קנדה, אוסטרליה, הודו ומדינות נוספות. המומחים ב-UNFO MED בע"מ עובדים ללא הרף כדי לפתח טיפולים חדשנים וחדשים, שמטרתם להביא הקלה לאלפי תינוקות הסובלים מבעיות בכפות הרגליים, ולאפשר להם חיים שמחים, נטולי כאבים, שהם כה ראויים להם.

דר' דאיזדה איזק MD, אורתופד מנתח – יו'ר, מפתח ומייסד השיטה.

דר' דאיזדה איזק , הוא אחד המומחים המובילים בתחום הכירורגיה האורטופדית. הוא בוגר בית הספר לרפואה בטהרן, אירן. דר' דאיזדה איזק השלים הסמכתו ככירורג אורטופדי בבית החולים בלינסון בישראל, התמחה במחלקות נוירו-כירורגית,כירורגיה של כלי דם וכללית, כמו גם טיפול נמרץ, ובמחלקות מחקר שבאוניברסיטת תל אביב. דאיזדה איזק השלים השתלמותו בניתוחי עמוד שדרה בבית החולים בלינסון, בפתח תקוה.בנוסף, שימש דר' דאיזדה איזק כאורטופד ראשי באחד מבתי החולים הבולטים ביותר בארץ. במקביל ניהל כמה מרפאות פרטיות לכירורגיה אורטופדית בערים שונות בארץ.משנת 2007 פיתח דר' דאיזדה איזק מוצרים אורטופדים חדשנים ורשם אותם כפטנט במדינות שונות בעולם, . דר' דאיזדה איזק הקים את UNFO MED יחד עם בנו אילון, על מנת להמשיך ולפתח טיפולים חדשניים עבור תינוקות שרק נולדו, הסובלים מעיוותים מולדים בכף הרגל.

דאיזדה אילון – מנכ"ל

דאיזדה אילון רכש הכשרה מעשית ותיאורטית והסמכה במקצועות: אנטומיה, קינסיולוגיה (ידועה גם כתורת התנועה האנושית), ביומכניזם של הרגל והקרסול ופתולוגיות רלוונטיות.מר דאיזדה הוא טכנאי אורטופדיה מוסמך, שהתמקצע בעזרים אורטופדים של הרגל (במיוחד מבנה המייצב). במהלך עבודתו הוא צבר ניסיון רב בעזרים אורטופדיים וניהל את המכון האורטופדי המוכר "מדליה" בין השנים 2003 -2012.מר דאיזדה משמש כיום כמנכ"ל והוא הכוח העסקי המניע מאחורי UNFO MED בע"מ.