תרפיית UNFO

המייצב האורטופדי האוניברסאלי לכף הרגל של יילודים (UNFO) הוא נעל מתקנת, מעוצבת, בעלת רצועות סקוץ', שתוכננה במיוחד לטיפול בסטייה פנימה של עצם המסרק (מטטרסוס אדוקטוס MTA) בתינוקות שרק נולדו. המתקן מספק 6 נקודות אחיזה סיבוביות לכף רגל ומאפשר מפרק קרסול חופשי; הוא מציע טיפול יעיל, קל והינו חסכוני בזמן. בעזרת מערכת כף הרגל האורטופדית של UNFO, אין סיבוכים, אלא היענות מלאה לדרישות – הדבר מבטל את הצורך בגבס.

הטיפול עד גיל 9 חודשים ( הגיל המקסימלי המומלץ והמקובל בעולם שבו צריכים לסיים את התיקון, מומלץ להתחיל הרבה קודם לכן  )

יתרונות של UNFO

UNFO הוא איכותי מאד, בטוח יותר ופחות לוחץ מגבס סדרתי. הוא משמש כטיפול ב-MTA בכל דרגות החומרה. בנוסף, UNFO מעביר את האחריות לטיפול במקרים הקלים עד מתונים, אל הרופא. הוא אינו מסתמך על יכולת ההורים לבצע תרגילי מתיחה לכפות רגליהם של תינוקם בצורה נכונה, מספר פעמים ביום במשך שבועות וחודשים, כטיפול פשרה של "נחכה ונראה". אין צורך "לחכות ולראות" אם המתיחות הן טיפול יעיל עבור התינוק. UNFO מונע את הסיכון לא לטפל בתינוק בזמן הנכון.

בעזרת UNFO מובטח להורים כי התינוק שלהם יטופל בצורה נכונה מן ההתחלה מבלי שצריך להמר על רגלי התינוקות כי הבעיה תסתדר מעצמה עקב נתון סטטיסטי כזה או אחר שהבעיה יכולה לחלוף מעצמה, הבעיה שאין לדעת אילו מן התינוקות באמת יסתדרו ואילו לא . המטופל נהנה מטיפול שהוא חדשני בשיטה מתקדמת, בזמן שהרופא זוכה ביכולת לטפל באמינות וביעילות בכל צורות ה-MTA. מעבר לכך, אנשי ביטוח נהנים גם הם מהיתרון של טיפול חסכוני.